Transport falas për porosi mbi 5000L

Fishekë pistolete NERF - Nerf
Fishekë pistolete NERF - Nerf
Fishekë pistolete NERF - Nerf
Fishekë pistolete NERF - Nerf
Fishekë pistolete NERF - Nerf

Fishekë pistolete NERF

Kodi i produktit: F6024U50

L 11,190

Fishekë pistolete Nerf

Ka stok

Sasia

Fishekë pistolete Nerf

SKU F6024U50
EAN 5010994140229

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...