Transport falas për porosi mbi 5000L

Kuti Mbajtëse për caj- John Deere

Kodi i produktit: 4036113313139

L 635
L 790

Kuti Mbajtëse për caj- John Deere Nostalgic art

Ka stok

Sasia

Kuti Mbajtëse për caj- John Deere Nostalgic art

SKU 4036113313139
EAN 4036113313139

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...