Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Disney Udhëtimi i Princeshës Enchanted - Lego
Lodër Lego Disney Udhëtimi i Princeshës Enchanted - Lego
Lodër Lego Disney Udhëtimi i Princeshës Enchanted - Lego

Lodër Lego Disney Udhëtimi i Princeshës Enchanted

Kodi i produktit: 43216

L 9,190

Lodër Lego Disney Udhëtimi i Princeshës Enchanted Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Disney Udhëtimi i Princeshës Enchanted Lego

SKU 43216
EAN 5702017424835

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...