Transport falas për porosi mbi 5000L

Martinelia Spraj për trupin me yjësi - Martinelia
Martinelia Spraj për trupin me yjësi - Martinelia
Martinelia Spraj për trupin me yjësi - Martinelia

Martinelia Spraj për trupin me yjësi

Kodi i produktit: 99833

L 590

Martinelia Spraj për trupin me yjësi

Ka stok

Sasia

Martinelia Spraj për trupin me yjësi

SKU 99833
EAN 8436591926511

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New