Transport falas për porosi mbi 5000L

Martinelia Spray për trupin me njëbrirësh - Martinelia
Martinelia Spray për trupin me njëbrirësh - Martinelia
Martinelia Spray për trupin me njëbrirësh - Martinelia

Martinelia Spray për trupin me njëbrirësh

Kodi i produktit: 99831

L 590

Martinelia Spray për trupin me njëbrirësh

S’ka stok

Sasia

Martinelia Spray për trupin me njëbrirësh

SKU 99831
EAN 8436591926320

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New