Transport falas për porosi mbi 5000L

Miushi me bateri - Zuru
Miushi me bateri - Zuru

Miushi me bateri

Kodi i produktit: 4894680000896

L 890

Miushi me bateri Zuru

Ka stok

Sasia

Miushi me bateri Zuru

SKU 4894680000896
EAN 4894680000896

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...