Transport falas për porosi mbi 5000L

Mix Max Lojë për fëmijë të vegjël - Ravensburger
Mix Max Lojë për fëmijë të vegjël - Ravensburger

Mix Max Lojë për fëmijë të vegjël

Kodi i produktit: 4005556208968

L 710
L 1,790

Mix Max Lojë për fëmijë të vegjël Ravensburger

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Mix Max Lojë për fëmijë të vegjël Ravensburger

SKU 4005556208968
EAN 4005556208968

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...