Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada
Pistoletë manuale Fast&Furious - Jada

Pistoletë manuale Fast&Furious

Kodi i produktit: 253202009

L 4,990

Pistoletë manuale Fast&Furious Jada

Ka stok

Sasia

Pistoletë manuale Fast&Furious Jada

SKU 253202009
EAN 4006333081651

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...