Transport falas për porosi mbi 5000L

Set kovë plazhi me akullore - Mondo
Set kovë plazhi me akullore - Mondo

Set kovë plazhi me akullore

Kodi i produktit: 8001011284450

L 715
L 890

Set kovë plazhi me akullore Mondo

Ka stok

Sasia

Set kovë plazhi me akullore Mondo

SKU 8001011284450
EAN 8001011284450

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...