Transport falas për porosi mbi 5000L

Set Plastelina Play-Doh Karroca e Akullores - Play-doh
Set Plastelina Play-Doh Karroca e Akullores - Play-doh

Set Plastelina Play-Doh Karroca e Akullores

Kodi i produktit: 5010994142742

L 14,990

Set Plastelina Play-Doh Karroca e Akullores Play-Doh

Ka stok

Sasia

Set Plastelina Play-Doh Karroca e Akullores Play-Doh

SKU 5010994142742
EAN 5010994142742

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990