Transport falas për porosi mbi 5000L

Studio profesionale- Make Up - Buki
Studio profesionale- Make Up - Buki

Studio profesionale- Make Up

Kodi i produktit: 3700802103332

L 4,990

Studio profesionale- Make Up Buki

Ka stok

Sasia

Studio profesionale- Make Up Buki

SKU 3700802103332
EAN 3700802103332

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New
L 1,995
L 2,490