Transport falas për porosi mbi 5000L

Studio profesionale-Piktura-3 në 1 - Buki
Studio profesionale-Piktura-3 në 1 - Buki

Studio profesionale-Piktura-3 në 1

Kodi i produktit: 3700802104940

L 3,990

Studio profesionale-Piktura-3 në 1 Buki

Ka stok

Sasia

Studio profesionale-Piktura-3 në 1 Buki

SKU 3700802104940
EAN 3700802104940

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990