Transport falas për porosi mbi 5000L

Top basketbolli

Kodi i produktit: 4006149581550

L 1,195
L 2,990

Top basketbolli Simba

Ka stok

Sasia

Top basketbolli Simba

SKU 4006149581550
EAN 4006149581550

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 710
L 1,790
L 2,195
L 5,490
L 870
L 2,190