Transport falas për porosi mbi 5000L

Topa me dritë - Tobar
Topa me dritë - Tobar

Topa me dritë

Kodi i produktit: 5038728123379

L 345
L 490

Topa me dritë Tobar

Ka stok

Sasia

Topa me dritë Tobar

SKU 5038728123379
EAN 5038728123379

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-40%