Transport falas për porosi mbi 5000L

Varese celesash me kubin rubik - Rubik's
Varese celesash me kubin rubik - Rubik's
Varese celesash me kubin rubik - Rubik's

Varese celesash me kubin rubik

Kodi i produktit: 6064001

L 890

Varese celesash me kubin rubik

Ka stok

Sasia

Varese celesash me kubin rubik

SKU 6064001
EAN 778988419908

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690