Transport falas për porosi mbi 5000L

3 Slime të buta me figurina - Canal Toys
3 Slime të buta me figurina - Canal Toys

3 Slime të buta me figurina

Kodi i produktit: 3555801359019

L 1,490

3 Slime të buta me figurina Canal Toys

Ka stok

Sasia

3 Slime të buta me figurina Canal Toys

SKU 3555801359019
EAN 3555801359019

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990