Transport falas për porosi mbi 5000L

Komardare  Peshkaqen - Mondo
Komardare  Peshkaqen - Mondo

Komardare Peshkaqen

Kodi i produktit: 8001011169207

L 230
L 290

Komardare Peshkaqen Mondo

Ka stok

Sasia

Komardare Peshkaqen Mondo

SKU 8001011169207
EAN 8001011169207

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,395
L 2,990
L 1,595
L 1,990