Transport falas për porosi mbi 5000L

Loja Bingo, Unikatoy - Unikatoy
Loja Bingo, Unikatoy - Unikatoy

Loja Bingo, Unikatoy

Kodi i produktit: 3831008214864

L 390
L 990

Loja Bingo, Unikatoy Unikatoy

Ka stok

Sasia

Loja Bingo, Unikatoy Unikatoy

SKU 3831008214864
EAN 3831008214864

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...