Transport falas për porosi mbi 5000L

Loja e memories Dino - Ravensburger
Loja e memories Dino - Ravensburger
Loja e memories Dino - Ravensburger
Loja e memories Dino - Ravensburger

Loja e memories Dino

Kodi i produktit: 4005556209804

L 2,395
L 2,990

Loja e memories Dino Ravensburger

Ka stok

Sasia

Loja e memories Dino Ravensburger

SKU 4005556209804

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...