Transport falas për porosi mbi 5000L

Loja X-O (tick-tac-toe) - Svoora
Loja X-O (tick-tac-toe) - Svoora

Loja X-O (tick-tac-toe)

Kodi i produktit: 5208006231458

L 2,795
L 3,490

Loja X-O (tick-tac-toe) Svoora

Ka stok

Sasia

Loja X-O (tick-tac-toe) Svoora

SKU 5208006231458
EAN 5208006231458

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...