Transport falas për porosi mbi 5000L

Masha dhe shtëpia e Ariut - Masha and the bear
Masha dhe shtëpia e Ariut - Masha and the bear

Masha dhe shtëpia e Ariut

Kodi i produktit: 109301632

L 4,590

Masha dhe shtëpia e Ariut Masha and the bear

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Masha dhe shtëpia e Ariut Masha and the bear

SKU 109301632
EAN 4006592916329

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...