Transport falas për porosi mbi 5000L

Municione për pistoletën X Shot Insanity, 200 copë - X-shot
Municione për pistoletën X Shot Insanity, 200 copë - X-shot
Municione për pistoletën X Shot Insanity, 200 copë - X-shot

Municione për pistoletën X Shot Insanity, 200 copë

Kodi i produktit: 4894680028128

L 2,190

Municione për pistoletën X Shot Insanity, 200 copë X-shot

Ka stok

Sasia

Municione për pistoletën X Shot Insanity, 200 copë X-shot

SKU 4894680028128
EAN 4894680028128

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...