Transport falas për porosi mbi 5000L

Rere kinetike roze - Kinetic sand
Rere kinetike roze - Kinetic sand

Rere kinetike roze

Kodi i produktit: 6047185

L 1,190

Rere kinetike roze

S’ka stok

Sasia

Rere kinetike roze

SKU 6047185
EAN 778988562932

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...