Transport falas për porosi mbi 5000L

Set aktiviteti-Treni në fshat

Kodi i produktit: 6943478034167

L 3,990

Set aktiviteti-Treni në fshat Hape

Ka stok

Sasia

Set aktiviteti-Treni në fshat Hape

SKU 6943478034167
EAN 6943478034167

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 4,795
L 5,990
L 5,595
L 6,990
L 3,995
L 4,990
L 8,795
L 10,990
L 1,595
L 1,990