Transport falas për porosi mbi 5000L

Set me lodra dhe stimulues për dhëmbët - Shooting star
Set me lodra dhe stimulues për dhëmbët - Shooting star
Set me lodra dhe stimulues për dhëmbët - Shooting star

Set me lodra dhe stimulues për dhëmbët

Kodi i produktit: 5015353610184

L 1,990

Set me lodra dhe stimulues për dhëmbët Shooting star

Ka stok

Sasia

Set me lodra dhe stimulues për dhëmbët Shooting star

SKU 5015353610184
EAN 5015353610184

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,990
L 3,490