Transport falas për porosi mbi 5000L

Varëse celsash Troll - Zuru
Varëse celsash Troll - Zuru

Varëse celsash Troll

Kodi i produktit: 6946441303369

L 890

Varëse celsash Troll Zuru

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Varëse celsash Troll Zuru

SKU 6946441303369
EAN 6946441303369

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...