Transport falas për porosi mbi 5000L

60 iluzionet me te medha te drites - Marvin's
60 iluzionet me te medha te drites - Marvin's

60 iluzionet me te medha te drites

Kodi i produktit: MMT6002

L 3,190
L 4,490

60 iluzionet me te medha te drites Marvin’s

Ka stok

Sasia

60 iluzionet me te medha te drites Marvin’s

SKU MMT6002
EAN 0808446017527

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-30%
-40%
-34%
-30%
L 3,490
L 4,990
-29%