Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë-Kakashi - Minix
Figurinë-Kakashi - Minix

Figurinë-Kakashi

Kodi i produktit: 8436605111339

L 590
L 1,490

Figurinë-Kakashi Minix

S’ka stok

Sasia

Figurinë-Kakashi Minix

SKU 8436605111339
EAN 8436605111339

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 795
L 1,990