Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë: SPIDER-MAN - Spider-man
Figurinë: SPIDER-MAN - Spider-man
Figurinë: SPIDER-MAN - Spider-man
Figurinë: SPIDER-MAN - Spider-man
Figurinë: SPIDER-MAN - Spider-man

Figurinë: SPIDER-MAN

Kodi i produktit: E73335L2

L 1,915
L 2,390

Figurinë: SPIDER-MAN Spider-man

Ka stok

Sasia

Figurinë: SPIDER-MAN Spider-man

SKU E73335L2
EAN 5010993812851

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990