Transport falas për porosi mbi 5000L

My best pet - Libra
My best pet - Libra
My best pet - Libra

My best pet

Kodi i produktit: 670983097146

L 895
L 1,790

My best pet Libra

Ka stok

Sasia

My best pet Libra

SKU 670983097146
EAN 670983097146

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-50%