Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër e butë për foshnje - Clementoni
Lodër e butë për foshnje - Clementoni
Lodër e butë për foshnje - Clementoni

Lodër e butë për foshnje

Kodi i produktit: 8005125179091

L 1,755
L 2,190

Lodër e butë për foshnje Clementoni

Ka stok

Sasia

Lodër e butë për foshnje Clementoni

SKU 8005125179091
EAN 8005125179091

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990