Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër surprizë - Pikmi pops
Lodër surprizë - Pikmi pops

Lodër surprizë

Kodi i produktit: ME75461

L 1,435
L 1,790

Lodër surprizë Pikmi pops

Ka stok

Sasia

Lodër surprizë Pikmi pops

SKU ME75461
EAN 630996754702

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New
L 1,995
L 2,490