Transport falas për porosi mbi 5000L

Mr. Potato Head me 40+ surpriza - Potato head
Mr. Potato Head me 40+ surpriza - Potato head

Mr. Potato Head me 40+ surpriza

Kodi i produktit: 5010994169008

L 4,190
L 5,190

Mr. Potato Head me 40+ surpriza Potato head

S’ka stok

Sasia

Mr. Potato Head me 40+ surpriza Potato head

SKU 5010994169008
EAN 5010994169008

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...