Transport falas për porosi mbi 5000L

Big

Pishinë në formën e guaskës

Kodi i produktit: 800007711

L 1,390
L 3,490

Pishinë në formën e guaskës Big

S’ka stok

Sasia

Pishinë në formën e guaskës Big

SKU 800007711
EAN 4004943077118

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 470
L 1,190