Transport falas për porosi mbi 5000L

Projektor që vendoset në kokë Njëbrirësh - Brainstorm
Projektor që vendoset në kokë Njëbrirësh - Brainstorm

Projektor që vendoset në kokë Njëbrirësh

Kodi i produktit: 5060122734806

L 990
L 1,490

Projektor për kokën Njërbrirësh Brainstorm

Ka stok

Sasia

Projektor për kokën Njërbrirësh Brainstorm

SKU 5060122734806
EAN 5060122734806
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 5,595
L 6,990
L 3,595
L 4,490
L 2,395
L 2,990
L 1,890
L 2,490