Transport falas për porosi mbi 5000L

Roboti Tranformers Cliff - Transformers
Roboti Tranformers Cliff - Transformers
Roboti Tranformers Cliff - Transformers

Roboti Tranformers Cliff

Kodi i produktit: 5010996165817

L 3,790

Roboti Tranformers Cliff

Ka stok

Sasia

Roboti Tranformers Cliff

SKU 5010996165817
EAN 5010996165817

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990