Transport falas për porosi mbi 5000L

Set me karakterin e Iron Man - Marvel
Set me karakterin e Iron Man - Marvel

Set me karakterin e Iron Man

Kodi i produktit: F66725X2

L 1,690

Set me karakterin e Iron Man Marvel

Ka stok

Sasia

Set me karakterin e Iron Man Marvel

SKU F66725X2
EAN 5010996174581

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...