Transport falas për porosi mbi 5000L

Set me Truke magjike - Marvin's
Set me Truke magjike - Marvin's

Set me Truke magjike

Kodi i produktit: MMB5713

L 3,195
L 3,990

Set me Truke magjike Marvin’s

Ka stok

Sasia

Set me Truke magjike Marvin’s

SKU MMB5713
EAN 0808446018920

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 3,995
L 4,990