Transport falas për porosi mbi 5000L

Veshja e Buzz Lightyear

Kodi i produktit: 192995043732

L 2,790
L 3,990

Veshja e Buzz Lightyear Smiffys

Ka stok

Sasia

Veshja e Buzz Lightyear Smiffys

SKU 192995043732
EAN 192995043732

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,230
L 3,190
L 2,790
L 3,990
L 1,390
L 1,990
L 1,880
L 2,690