Transport falas për porosi mbi 5000L

Zog pellush me muzikë - Clementoni
Zog pellush me muzikë - Clementoni

Zog pellush me muzikë

Kodi i produktit: CL17269

L 1,195
L 1,490

Zog i butë me muzikë Clementoni

Ka stok

Sasia

Zog i butë me muzikë Clementoni

SKU CL17269
EAN 8005125172696

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,795
L 3,490
L 2,395
L 2,990
L 2,795
L 3,490