Transport falas për porosi mbi 5000L

Blloqe druri Eichhorn - Eichhorn
Blloqe druri Eichhorn - Eichhorn

Blloqe druri Eichhorn

Kodi i produktit: 100021252

L 1,290

Blloqe druri Eichhorn, Eichhorn

Ka stok

Sasia

Blloqe druri Eichhorn, Eichhorn

SKU 100021252
EAN 4051902212523

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...