Transport falas për porosi mbi 5000L

Dërrasa prerëse e perimeve - Eichhorn
Dërrasa prerëse e perimeve - Eichhorn
Dërrasa prerëse e perimeve - Eichhorn
Dërrasa prerëse e perimeve - Eichhorn

Dërrasa prerëse e perimeve

Kodi i produktit: 100003722

L 2,490

Dërrasa prerëse e perimeve, Eichhorn

S’ka stok

Sasia

Dërrasa prerëse e perimeve, Eichhorn

SKU 100003722
EAN 4003046037227

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...