Transport falas për porosi mbi 5000L

Kasë peppa pig - Peppa pig
Kasë peppa pig - Peppa pig

Kasë peppa pig

Kodi i produktit: 5050868427711

L 3,195
L 3,990

Kasë Peppa pig

Ka stok

Sasia

Kasë Peppa pig

SKU 5050868427711
EAN 5050868427711

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190
L 1,995
L 2,490